Genel Yayın Yönetmeni

Ergin KARATEPE

İçerik Sorumlusu

Ergin KARATEPE

Görsel Koordinatör

Ergin KARATEPE

Reklam Yayın Müdürü

Ergin KARATEPE

Sistem Bilgileri

ALTYAPI / TEMA: WordPress 5.x.x – Lite SEO-X
TASARIM: Geoit WordPress Teması

İletişim bilgileri

E-Posta: gezioku@gmail.com

Basın Bültenleri

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri ve makaleleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

E-Posta: gezioku@gmail.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – gezioku.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. gezioku.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, gezioku.com’da sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2020 gezioku.com’da tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gezioku.com’da aittir. gezioku.com’da sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar gezioku.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

gezioku.com’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Orada Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gezioku.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.