Merhaba, ben DÜZENLENECEK, seyahat etmeyi ve keşfetmeyi herkes gibi bende çok seviyorum. Seyahat etmek benim için büyük bir hobi. Dünyadaki kültürlerin farklı seslerini duyup işitmek, farklı lezzet ve geleneklerine şahit olmak bunun yanı sıra yeni kişilerle tanışmak farklı bakış açıları ve fikirleri anlamak, benim için inanılmaz keyif verici bir şey!

Neden Kurduk Bu Siteyi?

Seyahat etmeyi ve farklı deneyimleri sevdiklerimle paylaşmayı çok seven biri olarak bu blogu kurdum. Pek çoğumuz gibi ben de bir yerlere gitmeyi aklımdan geçirdiğimde işe araştırmakla başlıyorum. Bu yüzden sizlerin fikirlerine ortak olmak sizleri güzel bir şekilde bilgilendirmek beni mutlu eder. Türkiye ve dünyayı yakından takip eden bir birey olarak Türkiye başta olmak Tüm dünya üzerinde gezilecek yerler hakkında deneyim elde edebileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz bir web sitesi olma yolunda ilerliyorum. Gezi/Seyahat hakkında merak ettiklerinizi ve kendi deneyimlerimi sizler ile buluşturuyor ve her türlü sorunlarınız için desteğimi vermekten kaçınmıyorum.

Ne Yapıyorum?

Siz değerli okuyucularımıza seyahat rehberliği edip gezip gördüğüm yerlerle alakalı deneyimlerimi ve birçok bilgiyi ücretsiz olarak paylaşıyorum.

İlkelerim

  • Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok okunan gezi blogu olmak.
  • Sadece gezi değil “doğru” ve “tarafsız” bilgileri sizler ile buluşturmak.

İletişim

GeziOku.com ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize gezioku@gmail.com mail adresinden iletebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]